Конференція “Сучасні проблеми теорії ймовірностей та математичного аналізу”

23-28 лютого 2011 року на базі навчально-спортивного комплексу “Авангард” проводилась Всеукраїнська наукова конференція “Сучасні проблеми теорії ймовірностей та математичного аналізу”, організована факультетом математики та інформатики.

У роботі конференції взяли участь понад 50 науковців з різних міст України. Зокрема, з Дрогобича, Тернополя, Чернівців, Львова, Києва та Івано-Франківська, які представляли Інститут математики НАН України, Львівський національний університет імені І.Франка, Інститут прикладних проблем механіки  математики імені Я.С. Підстригача НАН України, Національний університет “Львівська політехніка”, Українську академію друкарства, Тернопільський національний економічний університет, Чернівецький національний університет імені Ю.Федьковича, Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького, Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника, Прикарпатський юридичний інститут ЛьвДУВС, Київський національний університет імені Т. Шевченка, Інститут геофізики імені С.І. Субботіна НАН України.

Конференція  “Сучасні проблеми теорії ймовірностей та математичного аналізу” проводилася вдруге, прийнято рішення провести конференцію наступного року.

Програма конференціїї

Фотографії: