Виїзне засідання Бюро Відділення математики НАН України

26-27 травня 2011 року на факультеті математики та інформатики проводилось Спільне  виїзне засідання Бюро Відділення математики НАН України  і секції математики  та математичного моделювання Західного наукового центру  НАН України і МОН України, присвячене 40-річчю Західного наукового центру НАН України і МОН України.

На відкритті засідання виступив академік НАН України, академік-секретар відділення математики НАН України, директор Інституту  математики  НАН України Самойленко  Анатолій Михайлович, член-кореспондент НАН України, професор, доктор фізико-математичних наук ректор Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника  Остафійчук Богдан Костянтинович.

У роботі засідання взяли участь  академік НАН України, заступник академіка-секретаря відділення математики НАН України Луковський  Іван Олександрович, вчений секретар відділення  математики НАН України  Жаліло  Анатолій Іванович, член-кореспондент НАН України, заступник директора Інституту математики НАН України  Шарко  Володимир Васильович,  академік НАН України,  завідувач кафедри Київського національного університету імені Т. Шевченка Перестюк  Микола  Олексійович, член-кореспондент НАН України, завідувач відділу математичної фізики Інституту прикладних проблем механіки і математики імені Я.С. Підстригача НАН України  Пташник Богдан Йосипович, член-кореспондент НАН України Портенко Микола Іванович, член-кореспондент НАН України, директор Інституту прикладних проблем механіки і математики імені Я.С. Підстригача НАН України  Кушнір Роман Михайлович, доктор фізико-математичних наук,  заступник директора Інституту прикладних проблем механіки і математики імені Я.С. Підстригача НАН України  Пелих  Володимир Олександрович, професор, доктор фізико-математичних наук,  директор Інституту прикладної математики   НУ “Львівська політехніка” Каленюк Петро Іванович, доктор фізико-математичних наук,  проректор Львівського національного університету імені І.Франка  Кирилич Володимир Михайлович, професор, доктор фізико-математичних наук, декан механіко-математичного фа¬куль¬тету Львівського національного університету імені І.Франка Зарічний Михайло Михайлович, професор, доктор фізико-математичних наук,  декан факультету прикладної математики Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича Черевко Ігор Михайлович, доктор фізико-математичних наук, завідувач відділу алгебри Інституту прикладних проблем механіки і математики імені Я.С. Підстригача НАН України  Петричкович Василь Михайлович, професор, доктор фізико-математичних наук,  завідувач  кафедри Львівського національного університету імені І.Франка  Копитко  Богдан Іванович, доктор фізико-математичних наук, завідувач кафедри Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника  Загороднюк Андрій Васильович професор, доктор фізико-математичних наук Лопушанський Олег Васильович, професор, доктор фізико-математичних наук Ільків Володимир Степанович, професор, доктор фізико-математичних наук Артемович Орест Дем’янович, кандидат фізико-математичних наук, завідувач кафедри Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника Никифорчин Олег Ростиславович,  доцент, кандидат фізико-математичних наук, завідувач кафедри Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника Осипчук Михайло Михайлович, доцент Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника,  кандидат фізико-математичних Шарин Сергій Володимирович, доцент Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника,  кандидат фізико-математичних наук,  Заторський Роман Андрійович,  доцент Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника кандидат фізико-математичних наук Мазуренко Віктор Володимирович та інші викладачі факультету математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника.

Одним з результатів роботи було створення Івано-Франківського математичного товариства. Президентом товариства обрали доктора фізико-математичних наук старшого наукового співробітника Загороднюка Андрія Васильовича.