Івано-Франківське математичне товариство

27 травня 2011 р. на спільному виїзному засіданні Бюро Відділення математики НАН України і секції математики та математичного моделювання Західного наукового центру НАН України і МОН України створено Івано-Франківське математичне товариство. Його президентом обрано доктора фізико-математичних наук, завідувача кафедри математичного і функціонального аналізу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Загороднюка А.В. 29 червня 2011 р. відбулись установчі збори Івано-Франківського математичного товариства, на яких прийнято Статут товариства і обрано його керівні органи.

Кожен, хто професійно займається математикою і проживає у м. Івано-Франківську чи Івано-Франківській області, запрошується до членства у товаристві.

Адреса товариства:
вул. Шевченка, 57, ауд. 401,