XV Всеукраїнський турнір юних математиків

30.10 – 4.11.2012 р. у Чернівцях відбувся XV Всеукраїнський турнір юних математиків імені професора М.Й. Ядренка. У турнірі взяли участь 22 команди. Перше місце поділили команди “Харків” (збірна фізико-математичного ліцею № 27 і гімназії № 45) і ДОЛІФМП при Дніпропетровському національному університеті імені О. Гончара.

Серед кращих на турнірі були і команди Івано-Франківської області: “Альфа” природничо-математичного ліцею м. Івано-Франківська нагороджена дипломом II ступеня (була учасником фіналу разом із командами “Харків” і ДОЛІФМП), “ФТЛ” обласного фізико-технічного ліцею – дипломом III ступеня, “Радикал” Надвірнянського ліцею – грамотою за успішний виступ. У підготовці команд Івано-Франківської області взяли участь викладачі факультету математики та інформатики Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Федак І.В. і Казмерчук А.І.

Оргкомітет також відзначив подякою голову журі олімпіади турніру юних математиків доцента Прикарпатського націрнального університету ім. В. Стефаника Федака Івана Васильовича за значний внесок у розвиток освіти України та секретаря оргкомітету Савчук Оксану Богданівну, викладача фізико-технічного ліцею.