Формування правової свідомості студентів

“Ти маєш не лише права, а й обов’язки” — під таким девізом на факультеті математики та інформатики було організовано виховний захід з правового виховання зі студентами 1-2 курсів. Мета проведення дійства – профілактика правопорушень серед молоді.

Під час заходу викладачі кафедри інформатики Горєлов В.О., Никорак Я.Я., Ровінський В.А. та Іляш Ю.Ю. організували зустріч студентів факультету з доцентом кафедри цивільного права та процесу Львівського державного університету внутрішніх справ підполковником міліції Габудою А.С., який висвітлив основні аспекти правової відповідальності у відповідності до чинного адміністративного та кримінального законодавства.

Під час спілкування студентам наголосили на необхідності відповідального ставлення до власних вчинків, вмінні адекватно оцінювати ситуації ризику, приймати конструктивні рішення та протистояти соціальному тиску.