V Всеукраїнська наукова конференція «Нелінійні проблеми аналізу»

З 19 по 21 вересня 2013 року на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (факультет математики та інформатики) проходила V Всеукраїнська наукова конференція «Нелінійні проблеми аналізу». Конференція продовжила засновану у 1998 році наукову традицію і була присвячена пам’яті її фундатора – багаторічного проректора Прикарпатського університету – професора Василишина Б. В.

Співорганізаторами конференції виступили: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Інститут математики НАН України, Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я. С. Підстригача НАН України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний університет «Львівська політехніка», Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

У рамках конференції працювали чотири секції: рівняння з частинними похідними, звичайні диференціальні рівняння, теорія функцій і нелінійний функціональний аналіз, наближені методи розв’язування рівнянь. Пленарні засідання проходили на факультеті математики та інформатики (м. Івано-Франківськ), а секційні – на базі університетського спортивно-оздоровчого комплексу «Смерічка», що знаходиться у мальовничому куточку Карпат (с. Микуличин).

Загалом у роботі конференції взяли участь 65 науковців із п’яти регіонів України, серед яких члени-кореспонденти НАНУ Кіт Г. С., Пташник Б. Й., професори Артемович О. Д., Герасименко В. І., Загороднюк А. В., Івасишен С. Д., Ільків В. С., Каленюк П. І., Клевчук І. І., Лопушанська Г. П., Пукальський І. Д., П’янило Я. Д., Тацій Р. М., Федорчук В. М., Філевич П. В., які є провідними фахівцями у своїх наукових напрямах.

За результатами роботи конференції будуть опубліковані наукові статті в журналі “Карпатські математичні публікації”.

Конференція сприяла координації наукових досліджень, які проводяться в Україні в рамках її напрямів та оздоровленню цілющим Карпатським повітрям її учасників.

Оргкомітет конференції «НПА-2013» висловлює щиру подяку всім її учасникам і зичить міцного здоров’я та нових творчих успіхів на педагогічній і науковій нивах.