Звіт факультету “Весняна хвиля – 2014”

В рамках Фестивалю-конкурсу студентської мистецької творчості “Весняна хвиля” 30 квітня 2014 року студенти факультету математики та інформатики презентували свої мистецькі й творчі таланти.

До уваги глядачів, студентами був представлений уривок з вистави Юрія Щербака “Стіна”, присвячений життю і творчості Тараса Шевченка. Ця п’єса – це сповідь княжни про своє кохання до Тараса Шевченка, сім’я якої не дає згоди на шлюб, адже він колишній кріпак, а ще – відомий поет, за яким стежить царська поліція…

Дана історія побудована на реальних фактах, ім’я княжни – Варвара Рєпніна, а поета звати Тарас Шевченко. Історія поета і княжни – одна з найдивовижніших любовних історій ХІХ століття. Проте, інтимна розповідь Варвари Рєпніної залишає багато загадок, і не просто відповісти на запитання, які стіни завадили їм із Шевченком з’єднати долі.

Студентами також були виконані пісні “Минають дні, минають ночі”, “Не тополю високую вітер нагинає”, “Ой лелеко”, “Зоре моя вечірняя” та танці “Голубка”, “Вальс”.