Призери XIII Спартакіади з факультету математики та інформатики

Вітаємо команду дівчат факультету математики та інформатики, які зайняли 2 місце у змаганнях з настільного тенісу в залік XIII Спартакіади серед жіночих команд факультетів та інститутів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Склад команди: Чуфус Вікторія (М-32), Мицканюк Марія (М-5).

Вітаємо команду хлопців факультету математики та інформатики, які зайняли 1 місце у змаганнях з футболу в залік XIII Спартакіади серед чоловічих команд факультетів та інститутів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Склад команди: Маланюк Роман (І-5), Крутиголова Ігор (І-5), Назарук Арсеній (І-12), Тимків Ярослав (М-12), Бандурак Андрій (І-11), Петренко Олександр (І-12).

Вітаємо команду дівчат факультету математики та інформатики, які зайняли 2 місце у змаганнях з баскетболу в залік XIII Спартакіади серед жіночих команд факультетів та інститутів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Склад команди: Білінська Тетяна (І-41), Михалевич Надія (М-32), Доліновська Світлана (ПМ-2), Званич Оксана (ПМ-2), Богословець Христина (М-21), Ганущак Лілія (М-21), Шафі Діана (М-12).