Випускники Прикарпатського університету захистили магістерські праці за програмою спільного навчання

У липні 2014 року на базі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбулося засідання Екзаменаційної комісії факультету управління UST AGH (Гірничо-металургійної академії ім. Станіслава Сташиця – Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica) в м. Краків, Польща. Випускники Прикарпатського університету 2013 року, а нині – випускники AGH – успішно склали випускний іспит та захистили магістерські праці.

До складу комісії увійшли (на фото: зліва – направо): dr inż. Jacek Obrzud, dr inż. Dariusz Sala, adiunkt – заступник декана факультету управління; dr inż. Marek Dudek, adiunkt – заступник декана факультету управління; prof. dr hab. inż. Lyubomyr Petryshyn, prof. nadzw.; dr inż. Andrzej Jamróz, adiunkt.