Розпочав роботу науково-популярний семінар для обдарованих студентів

25 березня 2015 року на факультеті математики та інформатики розпочав роботу науково-популярний семінар з математики для обдарованих студентів і учнів старших класів шкіл області. На першому засіданні семінару завідувач кафедри диференціальних рівнянь і прикладної математики, професор Роман Андрійович Заторський познайомив присутніх з рядом нерозв’язаних задач теорії чисел. Зокрема, було розглянуто проблеми, які стосуються простих чисел, дружніх чисел, досконалих чисел, чисел Ферма, чисел Мерсенна, чисел Гіннеса та деяких інших чисел. На семінарі були присутні викладачі, студенти, учні старших класів шкіл області. Доповідь викликала інтерес учасників семінару. Особливе захоплення студентів викликало два томи книги з числом Гіннеса G2013. Наступне засідання цього семінару відбудеться 8 квітня 2015 року о 15:00 в аудиторії 306.