II міжнародний семінар з теорії аналітичних функцій

З 1 по 3 червня 2015 року на базі факультету математики та інформатики відбувся ІІ міжнародний семінар з теорії аналітичних функцій. Семінар проходив у рамках співпраці ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» та Державної вищої професійної школи у м. Хелм (Польща). За згодою засновників місце проведення циклічно переходить від одного навчального закладу до іншого: в 2013 році перший з циклу таких семінарів відбувся в м. Хелм.

Участь у цьогорічному семінарі побажали взяти понад 30 молодих та відомих науковців з України та Польщі.

На відкритті семінару виступили: Андрій Загороднюк − проректор з наукової роботи ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», д. ф.-м. н., професор та Юзеф Зайонц − ректор Державної вищої професійної школи в місті Хелмі, доктор габілітований, професор.

У рамках пленарних засідань виступили:
• ректор Державної вищої професійної школи в м. Хелмі, доктор габілітований, професор Юзеф Зайонц з доповіддю на тему: «The Schwarz type inequalities for harmonic mappings with boundary normalization»;
• викладач Інституту математики та інформатики Державної вищої професійної школи у м. Хелмі Агнешка Шумера з доповіддю на тему: «Calculating procedure of the regression functions»;
• проректор з наукової роботи ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», д.ф.-м.н., професор Андрій Загороднюк з доповіддю на тему: «Symmetric reqularity of projective tensor product of Banach spaces»;
• проректор з наукової-педагогічної роботи ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», к.ф.-м.н., доцент Сергій Шарин з доповіддю на тему: «“Elementary” functional calculus for countable set of operators»;
• доцент кафедри вищої математики Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, к.ф.-м.н., доцент Андрій Бандура з доповіддю на тему: «Analytic in the unit ball functions of bounded L-index in direction and everywhere dense in a sequence of balls set».
За матеріалами семінару видано збірник тез доповідей. Представлені доповіді показали високий рівень підготовки вчених, відкрили широкий спектр їхніх наукових інтересів, засвідчили про потужній потенціал дослідників.