Змагання з настільного тенісу

10–12 червня 2015 року у танцювальному холі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулися змагання з настільного тенісу між працівниками факультету математики та інформатики, у яких взяли участь 8 викладачів факультету. Впевнену перемогу у змаганнях, обігравши всіх суперників, здобув доцент кафедри алгебри і геометрії Собкович Роман Іванович. Друге місце виборов доцент кафедри інформаційних технологій Козленко Микола Іванович. Третє місце у змаганнях посів викладач кафедри диференціальних рівнянь і прикладної математики Савка Іван Ярославович, який лише за додатковими показниками випередив доцента цієї ж кафедри Казмерчука Анатолія Івановича.

26 червня на розширеному засіданні вченої ради факультету математики та інформатики відбулося урочисте нагородження переможців. Володарі другого і третього місць були нагороджені пам’ятними грамотами та медалями, а переможець був нагороджений перехідним кубком змагань та грамотою.