Івано-Франківський турнір юних математиків 2015

26 вересня 2015 року у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбувся Івано-Франківський турнір юних математиків.

Переможцями турніру стали команди:

І місце – «АЛЬФА» Івано-Франківського природничо-математичного ліцею Івано-Франківської міської ради у складі:
Онищук Софія – Богдана, 10 клас, – капітан команди,
Костюк Іван, 11 клас,
Кучак Роман, 11 клас,
Місюк Олександр, 11 клас,
Подолянко Микола, 10 клас.
Керівник команди – Микитин Олена Вікторівна, вчитель математики Івано-Франківського природничо-математичного ліцею Івано-Франківської міської ради.
Науковий керівник – Казмерчук Анатолій Іванович, доцент ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

ІІ місце – «ФТЛ-11» Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради у складі:
Данилюк Микола, 11 клас, – капітан команди,
Кушнірюк Сергій, 11 клас,
Приймак Олег, 11 клас,
Сабра Андріян, 11 клас,
Лєпешов Костянтин, 11 клас.
Керівник команди – Попадюк Ірина Михайлівна.
Науковий керівник – Попадюк Ірина Михайлівна, вчитель математики Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради.

ІІ місце – «ФТЛ-10» Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради у складі:
Кліщ Андрій, 10 клас, – капітан команди,
Бегметюк Назарій, 10 клас,
Охотнік Тетяна, 10 клас,
Попович Олеся, 10 клас,
Челяк Юлія, 10 клас.
Керівник команди – Буник Ірина Павлівна.
Наукові керівники:
Савчук Оксана Богданівна, Буник Ірина Павлівна, вчителі математики Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради.

ІІІ місце – «БЕТТА» Івано-Франківського природничо-математичного ліцею Івано-Франківської міської ради у складі:
Гайдук Руслан, 10 клас, – капітан команди,
Мальована Діана, 9 клас,
Мартиненко Володимир, 9 клас,
Мисик Христина, 9 клас,
Шкабрій Андрій, 9 клас.
Керівник команди – Гриш Марія Михайлівна, вчитель математики Івано-Франківського природничо-математичного ліцею Івано-Франківської міської ради.

В особистій першості перемогу святкували:

Костюк Іван, 11 клас, «АЛЬФА»,
Челяк Юлія, 10 клас, «ФТЛ-10»;
Місюк Олександр, 11 клас, «АЛЬФА»,
Лєпєшов Констянтин, 11 клас, «ФТЛ-11»;
Кушнірюк Сергій, 11 клас, «ФТЛ-11»,
Кліщ Андрій, 10 клас, «ФТЛ-10»,
Кучак Роман, 11 клас, «АЛЬФА»,
Сабра Андріян, 11 клас, «ФТЛ-11».

Турнір відбувся за ініціативи та активної участі голови журі, доцента кафедри математичного і функціонального аналізу Федака Івана Васильовича. Бажаємо переможцям турніру успішних виступів на ХVІІІ Всеукраїнському турнірі юних математиків імені професора М. Й. Ядренка, який відбудеться з 26 по 31 жовтня у Запоріжжі.

Після завершення турніру завідувач кафедри диференціальних рівнянь і прикладної математики Роман Андрійович Заторський запропонував увазі учасників турніру ряд цікавих нерозв’язаних задач теорії чисел. У випадку розв’язання деяких з цих задач є можливість отримати премію від 1000 $.

Склад оргкомітету і журі

є