Змагання з волейболу за перехідний кубок факультету

21 жовтня 2015 року відбулися традиційні змагання за перехідний кубок факультету математики та інформатики з волейболу, в яких взяли участь такі команди: команда викладачів факультету, збірна команда студентів 3-4 курсів, команда студентів 2 курсу та команда студентів 1 курсу. В напруженій та безкомпромісній боротьбі перемогу у змаганнях здобула команда викладачів, яка у фінальному матчі здолала команду 3-4 курсів. Третє місце посіла команда 2 курсу.

Призери змагань були нагороджені пам’ятними грамотами і медалями, а переможці – перехідним кубком.

Команда викладачів виступала в такому складі: Григорій Кашуба (капітан команди), Анатолій Казмерчук, Павло Василишин, Віктор Мазуренко, Іван Савка, Іван Івасюк.