Змагання з баскетболу (дівчата) в залік XV-ї Спартакіади університету

3-8 грудня 2015 року в залік XV-ї Спартакіади університету відбулись змагання з баскетболу (дівчата) за сприяння спортивного комплексу «Олімп» та кафедри фізичного виховання Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

За результатами Спартакіади першість у запеклій боротьбі здобула команда факультету математики та інформатики, повторивши свій минулорічний результат, друге місце посіла команда юридичного інституту, а третє – команда інституту мистецтв.

Склад команди факультету математики та інформатики:
1. Доліновська Світлана – капітан команди, кращий гравець змагань 2014, група ПМ-4
2. Грибель Ольга – кращий гравець змагань 2015, група М-21
3. Горин Іванна – група МС-5
4. Партика Наталія – група М-21
5. Копильчук Любов – група М-11
6. Савчин Маша – група М-12
7. Витвицька Наталія – група М-11

Також зазначимо, що наші студентки Світлана Доліновська і Ольга Грибель тренуються в команді БК «УНІВЕРСИТЕТ» та представлятимуть наш університет весною на міжуніверситетських змаганнях.