День математика

1 квітня традиційно святкують не лише День сміху, але й День математика. Ідея святкування Дня математика зародилась у студентських колах. Майбутні математики у багатьох навчальних закладах щорічно святкують це свято, проявляючи повагу до інтелектуальної праці і досягнень видатних вчених. Заходи отримали широку підтримку і популярність у професійному середовищі, але поки що не мають офіційного статусу.

У цей день проходять семінари, пізнавальні лекції, конференції. Проводяться виставки фотографій, праць дослідників. Видатних математиків нагороджують грамотами, дипломами за значний внесок у розвиток науки. В ефірі засобів масової інформації показують передачі про життя, досягнення фахівців.

З нагоди Дня математика і Дня сміху пропонуємо подивитись цікаві картинки-жарти.

Практичне заняття з математичного аналізу. Викладач пояснює на дошці приклад:

– Кому не зрозуміло? – Звертається він до аудиторії.

Всім зрозуміло, бо запитань немає. Тоді викладач викликає студента до дошки і пропонує йому інший приклад:

– Чому дорівнює? – запитує він студента.

Студент, трохи подумавши, пише відповідь: