Науковий семінар

4 квітня 2016 року відбулось чергове засідання наукового семінару факультету математики та інформатики. На ньому виступив з доповіддю за матеріалами докторської дисертації кандидат фізико-математичних наук Володимир Дільний (Львівський національний університет імені Івана Франка). Тема доповіді – “Асимптотичні та апроксимаційні властивості функцій експоненціального типу та їх застосування”.

Наступне засідання наукового семінару факультету відбудеться у вівторок, 12 квітня, о 15:00 в аудиторії 318. Цього разу доповідь за матеріалами кандидатської дисертації виголосить Олена Тарас (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника). Тема доповіді – “Алгебраїчні та топологічні структури спектрів алгебр аналітичних функцій банахового простору”.

Запрошуються всі бажаючі.