Чемпіонат з дартсу

5 квітня 2016 року в рамках Тижня факультету відбувся Чемпіонат факультету математики та інформатики з дартсу. У чемпіонаті взяли участь 19 спортсменів, серед яких були і студенти, і викладачі.

У заліку серед дівчат перемогу здобула студентка 1 курсу Руслана Мойсей, друге місце – у студентки 1 курсу Мар’яни Матіїшин, третє місце – у студентки 4 курсу Світлани Доліновської. В особистій першості у напруженій боротьбі перемогу також здобула студентка 1 курсу Руслана Мойсей, друге місце – у доцента кафедри інформаційних технологій Богдана Михайловича Дріня, третє місце – у студента 1 курсу Юрія Чоп’юка. У командному заліку перемогу здобула команда 1 курсу, друге місце – у кафедри інформаційних технологій, третє місце – у кафедри диференціальних рівнянь і прикладної математики.

Вітаємо переможців.