Що? Де? Коли? 2-й тур 2016

7 квітня 2016 року відбувся 2 тур Чемпіонату факультету математики та інформатики з гри «Що? Де? Коли?». У напруженій та цікавій боротьбі серед 14 команд переможцем стала команда «O’key, Google» (14 правильних відповідей з 21) у складі Сергія Міклуша, Юлії Тичинської, Андрія Чихарівського, Романа Тершака, Івана Скрипника (усі – група І-22). Друге місце зайняла команда «Покемони» (12 правильних відповідей), третє місце розділили команди «Enigma», «Фісташкі» і «Матаналізисти» (10 правильних відповідей).

Окрім студентів факультету математики та інформатики, у грі взяли участь команди Івано-Франківського природничо-математичного ліцею та Івано-Франківського коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Для бажаючих спробувати свої сили в інтелектуальних розвагах наводимо питання 2 туру (для того, щоб побачити відповідь, виділіть курсором відповідну комірку та змініть колір літер на чорний).