Стаття в газеті “Галичина”

Нещодавно у газеті «Галичина» (від 19 травня 2016 року) було надруковано статтю «Під знаком «пі», в якій опубліковано інтерв’ю доктора фізико-математичних наук, завідувача кафедри алгебри та геометрії нашого факультету Олега Ростиславовича Никифорчина. У статті пропонуються роздуми Олега Никифорчина про математику, математиків і застосування математики в різних галузях людської діяльності. Зокрема, у статті наводиться порівняння українських і закордонних університетів та студентів. Читачу також буде цікавим дізнатись про те, що випускник з дипломом математика може працювати не лише математиком чи вчителем математики, але й страховиком, банкіром, директором підприємства, посадовцем чи успішним бізнесменом, тому що він має структуроване систематичне мислення, іншими словами, він здатен враховувати, прогнозувати та планувати.

Посилання на статтю «Під знаком «пі».