Всеукраїнська наукова конференція “Сучасні проблеми теорії ймовірностей та математичного аналізу” 2017

З 22 по 25 лютого 2017 року в смт. Ворохта проходила Всеукраїнська наукова конференція “Сучасні проблеми теорії ймовірностей і математичного аналізу”. З пленарними доповідями виступили професори Юрій Зелінський, Андрій Пилипенко (Інститут математики НАН України), Олег Скасків, Богдан Копитко (Львівський національний університет імені Івана Франка), Сергій Фаворов (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна), Анджей Новаковські (Лодзький університет, Республіка Польща).

У роботі конференції також взяли участь вчені з Інституту математики НАН України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Донецького національного університету імені Василя Стуса, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету “Львівська політехніка”, Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я. С. Підстригача, Жешувського університету (Республіка Польща).

Програма конференції