Другий відкритий чемпіонат з судоку

14 березня 2017 року в рамках святкування міжнародного дня числа пі відбувся Другий відкритий чемпіонат факультету математики та інформатики. Оргкомітет чемпіонату очолив доцент кафедри диференціальних рівнянь і прикладної математики Казмерчук Анатолій Іванович. У чемпіонаті взяли участь 39 учасників, серед яких 24 учні середніх навчальних закладів міста Івано-Франківська. Учасникам було запропоновано за 75 хвилин розв’язати 6 завдань, серед яких 5 класичних судоку і одне – калкудоку (ознайомитись із завданнями чемпіонату можна тут).

У командному заліку змагалися команди середніх навчальних закладів (за трьома найкращими результатами). Тут переможцем стала команда фізико-технічного ліцею, друге місце зайняла команда природничо-математичного ліцею, а третє місце – команда коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

В особистій першості трійка призерів виглядає наступним чином:

1. Зварич Михайло, фізико-технічний ліцей
2. Юрас Андрій, фізико-технічний ліцей
3. Базів Софія, фізико-технічний ліцей

Трійка призерів серед студентів виглядає наступним чином:

1. Білан Ігор, І-21
2. Глібовицький Богдан, ПМ-3
3. Голуб Ігор, І-21

З повними результатами чемпіонату можна ознайомитися тут.

Переможці були відзначені грамотами, а команда-чемпіон – також і солодким призом.

Дякуємо всім учасникам за участь у чемпіонаті, вітаємо переможців і запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у наступних інтелектуальних змаганнях.