Всеукраїнський конкурс з програмування імені професора Павла Федорука

20 травня 2017 року на базі факультету математики та інформатики відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу з програмування імені професора Павла Федорука. Конкурс імені Федорука – це одна з наймасштабніших подій року у галузі освіти з інформаційних технологій та програмування в Україні. Він з 2015 року є традиційним і проводиться за ініціативи Прикарпатського національного університету, Інформаційно-обчислювального центру та кафедри інформаційних технологій для учнів загальноосвітніх закладів на знак вшанування відомого українського науковця-кібернетика, доктора технічних наук, професора, проректора з наукової роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Павла Федорука.

Цьогоріч учасниками конкурсу стали учні з багатьох областей. На конкурс було подано декілька сотень учнівських робіт, з яких було відібрано проекти, що відповідали усім вимогам регламенту конкурсу. За правилами близько тридцяти робіт було відібрано для фінального етапу, що проходив у вигляді очної конференції, де учасники конкурсу у відкритій дискусії представили та захистили свої проекти.
Членами журі виступили профільні науковці та професійні інженери-програмісти, що працюють у Прикарпатському національному університеті, провідних IT-компаніях та інших установах. Конкурс проводився у трьох категоріях паралельно. Також цьогоріч було запроваджено нову категорію з олімпіадного програмування, де оцінювання здійснювалося повністю автоматизованою системою – розробкою інформаційно-обчислювального центру нашого університету.
????????????????????????????????????

За результатами захисту проектів журі визначило переможців конкурсу. Ними стали:
Номінація “Веб-юніор”: 1 місце – Павлюк Артем (Калуська гімназія); 2 місце – Дубей Мар`ян (Українська гімназія №1 Івано-Франківської обласної ради), Лапковський Олександр (Івано-Франківська гімназія №2); 3 місце – Напова Таміла (Українська школа №3 I-III ступенів з російською та польською мовами навчання), Бойко Назар (Івано-Франківський академічний ліцей-інтернат Івано-Франківської обласної ради), Сікорин Василь (Івано-Франківський академічний ліцей-інтернат Івано-Франківської обласної ради).
Номінація “Веб-майстер”: 1 місце – Ігнатюк Євгеній (Світловодський Політехнічний Коледж Цетральноукраїнського Національного Технічного Університету); 2 місце – Филипюк Андрій (Коломийська гімназія ім. М. Грушевського), Баліцький Олег (Івано-Франківський коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника); 3 місце – Золотарьов Іван (Коломийська спеціалізована школа I-III ступенів ім. В. Стефаника), Остап’юк Даніель (Івано-Франківська загальноосвітня школа № 12), Храбатин Юрій (Івано-Франківська ЗШ №25).

Номінація “Програміст”: 1 місце – Данкович Богдан (Долинська гімназія №1); 2 місце – Домбровський Станіслав (Українська гімназія N1), Чіх Богдан (Парищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів); 3 місце – Демедюк Віталій (Калуський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей”), Валько Андрій (Фізико-технічний ліцей), Данкович Володимир  (Долинська гімназія №1).

Номінація “ІТ-спеціаліст”: 1 місце – Човпан Ігор (Харківський Навчально-Виховний Комплекс №45 “Академічна Гімназія”); 2 місце – Тріщ Владислав (Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15), Скирда Яна (Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) Черкаської міської ради), Витвицький Андрій  (Івано-Франківська спеціалізована школа №5 I-III ступенів з поглибленим вивченням німецької мови), Бабій Назарій (Калуська гімназія імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради), Шкредко Андрій (Долинський природничо-математичний ліцей).

Переможці та учасники отримали дипломи відповідних ступенів, грамоти, цінні призи та подарунки від спонсорів конкурсу, зокрема, цього року, генеральним партнером конкурсу виступила компанія UTeam. Призи учасникам конкурсу були також надані сім’єю Павла Федорука.