Конкурс зі сліпого десятипальцевого методу набору тексту з клавіатури

У травні 2017 року на факультеті математики та інформатики відбувся конкурс зі сліпого десятипальцевого методу набору тексту з клавіатури. У конкурсі взяли участь студенти факультету. За результатами конкурсу перше місце отримав студент групи ПМ-3 Андрій Б’ялик (швидкість набору 296 зн/хв, відсоток помилок 5,1), друге місце посів студент групи КН-11 Олег Андріїв (швидкість набору 355 зн/хв, відсоток помилок 14,1), а третє місце поділили між собою студентка групи ІПЗ-1 Таня Рибчинчук (швидкість набору 285 зн/хв, відсоток помилок 14,5) і студент групи КН-11 Орест Глодан (швидкість набору 282 зн/хв, відсоток помилок 13,8).

Всі призери конкурсу нагороджені солодкими подарунками, а переможець отримав у подарунок флешку. Вітаємо призерів і учасників конкурсу.