Фінал “Що? Де? Коли?”

Вітаємо призерів Чемпіонату факультету математики та інформатики з “Що? Де? Коли?”

6 червня 2017 р. відбувся останній тур II Чемпіонату факультету математики та інформатики з інтелектуальної гри “Що? Де? Коли?”.

У Чемпіонаті взяли участь 14 студентських команд, які представляли факультет математики та інформатики, Івано-Франківський коледж нашого університету, а також Природничо-математичний ліцей з м. Івано-Франківська.

Переможцями та призерами цьогорічного Чемпіонату стали команди факультету математики та інформатики:

– І місце – «Okey, Google!» (спеціальність «Інформатика»);

– ІІ місце – «Enigma» (спеціальність «Математика»);

– ІІІ місце – «Інтеграл» (спеціальність «Математика»).

Кращою серед команд не з факультету математики та інформатики стала команда Small Students (4 місце). До складу цієї команди входили студенти 3 курсу спеціальності «Прикладна математика» Івано-Франківського коледжу нашого університету.

Кращою серед учнівських команд стала команда Альфа (5 місце), яка гідно представила Природничо-математичний ліцей.

Результати усіх команд можна знайти за посиланням.

Питання та відповіді на них є тут. Для того, щоб побачити відповідь, потрібно виділити відповідну комірку та змінити колір тексту.

Вітаємо переможців та всіх учасників Чемпіонату, які продемонстрували свої знання, ерудованість, високий рівень інтелектуальних можливостей та дружній студентський дух гри!