Зустріч випускників 2017

Нещодавно на факультеті математики та інформатики відбулась зустріч випускників 2001-2002 навчального року спеціальності «Математика». Колишні одногрупники через п’ятнадцять років знову отримали нагоду відвідати факультет математики та інформатики, згадати роки навчання, переглянути фотографії зі студентського життя, а також зустрітись зі своїми викладачами. Кожен з випускників мав змогу розповісти про свої досягнення в житті, в кар’єрному рості, про свої захоплення тощо.

Слід зазначити, що випуск 2001-2002 навчального року є останнім випуском фізико-математичного факультету, адже в 2002 році на його базі було утворено два окремих підрозділи – факультет математики та інформатики і фізико-технічний факультет.

Сподіваємось, що щорічні зустрічі наших випускників стануть доброю традицією в подальшій історії розвитку факультету.