Призери ТЮМ

Вітаємо переможців ХХ Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М.Й. Ядренка

З 29 жовтня до 2 листопада 2017 року у Вінниці проходив ХХ Всеукраїнський турнір юних математиків імені професора М.Й. Ядренка, абсолютним переможцем якого стала команда «Харків-27».

Серед призерів турніру і дві команди з Івано-Франківської області, відзначені дипломами третього ступеня, в підготовці яких до турніру взяли активну участь викладачі нашого факультету.

Команда «Альфа» природничо-математичного ліцею Івано-Франківської міської ради у складі:

Тринога Мирослав, учень 10 класу,
Тихомиров Валентин, учень 10 класу,
Підгірняк Роман, учень 10 класу,
Гащук Ростислав, учень 10 класу,
Фоменко Надія, учениця 10 класу.

Керівник команди: Красновська Людмила Павлівна, вчитель Івано-Франківського природничо-математичного ліцею.

Науковий керівник: Казмерчук Анатолій Іванович, доцент кафедри диференціальних рівнянь і прикладної математики ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

Команда «Радикал» Надвірнянського ліцею Надвірнянської районної ради у складі:

Петруняк Дмитро, учень 11 класу,
Віфлінзідер Ольга, учениця 11 класу,
Грицюк Володимир, учень 10 класу,
Смеречук Адам, учень 10 класу,
Мушак Юлія, учениця 10 класу.

Керівник команди: Івановський Іван Борисович, вчитель Надвірнянського ліцею.

Науковий керівник: Федак Іван Васильович, доцент кафедри математичного і функціонального аналізу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

Учні Надвірнянського ліцею Петруняк Дмитро та Смеречук Адам успішно виступили й на олімпіаді з математики, яка проводилася в рамках цього турніру, і відзначені дипломами третього ступеня.

Вітаємо призерів турніру і запрошуємо їх до навчання на факультеті математики та інформатики нашого університету.