ОР бакалавра (на основі ПЗСО)

Зарахування вступників на перший курс для здобуття ступеня бакалавра на спеціальності «Середня освіта (математика)», «Середня освіта (інформатика)», «Математика» і «Статистика» на факультеті математики та інформатики у 2019 році здійснюється на основі конкурсу додатків до документа про повну загальну середню освіту (з вагою 0,1), сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти з математики (з вагою 0,43), української мови і літератури (з вагою 0,25) та однієї з дисциплін за вибором абітурієнта – іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської) або фізики (з вагою 0,2), а також бала за успішне закінчення підготовчих курсів для вступу до університету (з вагою 0,02). Для вступу лише на контракт на спеціальності «Середня освіта (математика)» і «Середня освіта (інформатика)» замість сертифікату з фізики або іноземної мови може подаватись сертифікат з історії України.

Зарахування вступників на перший курс для здобуття ступеня бакалавра на спеціальності «Прикладна математика», «Комп’ютерні науки», «Інформаційні системи та технології» й «Інженерія програмного забезпечення» на факультеті математики та інформатики у 2019 році здійснюється на основі конкурсу додатків до документа про повну загальну середню освіту (з вагою 0,1) і сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти з математики (з вагою 0,45), української мови і літератури (з вагою 0,25) та однієї з дисциплін за вибором абітурієнта – іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської) або фізики (з вагою 0,2). Для вступу лише на контракт на спеціальності «Комп’ютерні науки» і «Інформаційні системи та технології» замість сертифікату з фізики або іноземної мови може подаватись сертифікат з історії України.

Переможці Всеукраїнської олімпіади з математики для професійної орієнтації вступників, яка проводиться у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, можуть отримати 20 додаткових балів до сертифіката Українського центру оцінювання якості освіти з математики при вступі у рік проведення олімпіади на спеціальності “Математика”, “Статистика”, “Середня освіта (математика)” і “Середня освіта (інформатика)”.

Додаткові конкурсні бали за особливі успіхи (призерам IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів; призерам III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України (за умови відповідності секцій обраним спеціальностям)) становлять 5 відсотків від максимального конкурсного бала (10 балів).

Крім того, згідно з Умовами прийому на навчання до вищих навчальних закладів України отриманий конкурсний бал всіх абітурієнтів факультету додатково множиться на коефіцієнт 1,02, абітурієнтів з сільської місцевості – на коефіцієнт 1,02, абітурієнтів, які подали заяви з найвищими пріоритетами 1 або 2 на спеціальності «Середня освіта (математика)», «Середня освіта (інформатика)», «Математика» і «Статистика», – на коефіцієнт 1,02.

Таблиця для вступу на державну і контрактну форми навчання:

Спеціальність Освітня програма Перелік конкурсних предметів Ваговий коефіцієнт
Середня освіта (математика)

Середня освіта (інформатика)

Середня освіта (математика, інформатика)

Математика комп’ютерних технологій

Комп’ютерна аналітика процесів та інформації
2. Математика 0,43
3. Фізика або іноземна мова 0,20
5. Бал за завершення підготовчих курсів 0,02
Прикладна математика

Інженерія програмного забезпечення