Кафедра військової підготовки

Студенти та випускники факультету математики та інформатики мають можливість навчатись на кафедрі військової підготовки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за спеціальностями:

–     застосування автомобільних з’єднань, військових частин і підрозділів;

–     математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем;

–     експлуатація та ремонт автомобільної техніки та гусеничних машин.

Під час навчання на кафедрі студенти-курсанти вивчають дисципліни загальновійськової підготовки, з організації та методики роботи з особовим складом військових підрозділів, з тактичної і тактико-спеціальної підготовки, з військово-технічної і військово-спеціальної підготовки. Вивчення цих дисциплін закріплюється практичним виконанням вправ на тактико-спеціальних заняттях і навчаннях (також і в нічний час).

Навчання проводиться методом «військового дня» впродовж 2-х років.

Після завершення першого року навчання проводяться комплексні практичні заняття, другого року навчання – навчальний збір, що проводиться у військових частинах і є завершальним етапом військової підготовки (виконуються вправи зі стрільби, водіння військової техніки, вдосконалення командирських та методичних навичок, вирішуються інші практичні завдання).

Завершується навчання складанням випускного екзамену, за результатами якого після прийняття військової Присяги громадяни атестуються для присвоєння первинного військового звання офіцера запасу.

Навчатись на військовій кафедрі мають можливість також випускники факультету математики та інформатики.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ЯКІ ПОДАЮТЬСЯ ОСОБИСТО ДЛЯ ВСТУПУ НА ВІЙСЬКОВУ КАФЕДРУ:

1. Заява вступника;

2. Паспорт (оригінал і копія першої сторінки);

3. Довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (оригінал і копію);

4. Диплом бакалавра або іншого документа про освіту (довідка про здобування освіти), (оригінал і копія);

5. 2 фотокартки 3х4 без головного убору.

Графік проведення вступних іспитів та порядок проходження військово-лікарської комісії можна уточнити в приймальній комісії.

Навчаючись у нас Ви:

–  отримуєте знання і практичні навички з загальновійськової, військово-спеціальної і технічної підготовки;

–  отримуєте досвід соціальної і виховної роботи;

–  в умовах практичних (польових) занять гартуєтесь як громадяни України.

По закінченню навчання Ви отримуєте:

–  військове звання молодший лейтенант запасу;

–  документ про освіту загальнодержавного зразка;

–  посвідчення водія автомобіля;

–  можливість працевлаштування в Збройних Силах України та інших силових структурах.

Вартість навчання на кожній зі спеціальностей – 5900 грн за рік.

Прийом документів звійснюється за адресою:

76018 м. Івано-Франківськ,

вул. Шевченка, 57 (гуманітарний корпус)

кабінет №110а

Телефон для довідок: (0342) 59-60-71

Детальніше читайте на сторінках кафедри військової підготовки