Всеукраїнська наукова конференція «Сучасні проблеми теорії ймовірностей та математичного аналізу» 2018

З 27.02.18 по 02.03.18 в смт. Ворохта проходила 9-та Всеукраїнська наукова конференція «Сучасні проблеми теорії ймовірностей та математичного аналізу», організаторами якої були Івано-Франківське математичне товариство, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника та Інститут математики НАН України. У конференції взяли участь більше 70-ти науковців з України та зарубіжжя. Із змістовними доповідями виступили як провідні вчені, так і молоді науковці. Зокрема, зробили доповіді доктори фізико-математичних наук, професори Загороднюк Андрій Васильович (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника), Боднар Дмитро Ількович (Тернопільський національний технічний університет), Маслюченко Володимир Кирилович (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича), Портенко Микола Іванович (Інститут математики НАН України), Севостьянов Євген Олександрович (Житомирський державний університет імені Івана Франка), Скуратівський Сергій Іванович (Інститут геофізики імені С.І. Субботіна НАН України), Фаворов Сергій Юрійович (Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна) та інші.