Третій відкритий чемпіонат з судоку

14 березня 2018 року в рамках святкування міжнародного дня числа пі та проведення тижня математики відбувся Третій відкритий чемпіонат факультету математики та інформатики Прикарпатського  національного університету імені Василя Стефаника з судоку. Оргкомітет чемпіонату очолив доцент кафедри диференціальних рівнянь і прикладної математики Казмерчук Анатолій Іванович. У чемпіонаті взяли участь 58 учасників, серед яких 16 учнів середніх навчальних закладів міста Івано-Франківська. Учасникам було запропоновано впродовж 75 хвилин розв’язати 5 завдань, серед яких три класичних судоку, одне – кілер-судоку та одне калкудоку (ознайомитись із завданнями чемпіонату можна тут). Класичні судоку відомі багатьом, тому і не дивно, що більше 65% учасників розв’язали принаймні одне завдання. А ось інші завдання виявилися досить складними, так калкудоку розв’язали лише двоє учасників, а кілер-судоку – жоден не розв’язав.

Серед учнів середніх навчальних закладів трійка призерів виглядає наступним чином:

1. Тринога Мирослав, Івано-Франківський природничо-математичний ліцей
2. Мельничук Антон, коледж ПНУ
3. Панчак Юлія, коледж ПНУ

Трійка призерів серед студентів виглядає наступним чином:

1. Ромас Тетяна, ІФНТУНГ
2. Парика Тетяна, М-32
3. Савчин Марія, М-32

З повними результатами чемпіонату можна ознайомитися тут.

Переможці були відзначені грамотами, а абсолютний чемпіон Тринога Мирослав – також  і солодким призом.

Дякуємо всім учасникам за участь у чемпіонаті, вітаємо переможців і запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у наступних інтелектуальних змаганнях.

Завдання чемпіонату