Майстер-клас по створенню комп’ютерних ігор

У вівторок 27 березня 2018 р. факультет математики та інформатики спільно з науково-методичним центром «Університет обдарованої дитини» організували майстер-клас по створенню комп’ютерних ігор для учнів 10-11-х класів Нетішинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» Нетішинської міської ради Хмельницької області.

Викладачі кафедри інформатики Горєлов Віталій Олевтинович та Ровінський Віктор Анатолійович в рамках міжнародного гранту «Game-Hub» прочитали учням короткий навчально-практичний курс, який стосується наступних тематик: «Розробка ігрових програм: перший погляд зсередини», «Вступ до програмування Android-додатків». Крім програмної частини слухачам майстер-класу розповіли про створення музичного супроводу для комп’ютерних ігор. Учні мали можливість спробувати створити програмний код для ігор, а також адаптувати найпростіші мелодії в сценарій гри.