Остаточні результати Всеукраїнської олімпіади з математики 2018 року для вступників

Оскільки до апеляційної комісії не надійшло жодної апеляції щодо оцінювання робіт учасників, можемо оприлюднити остаточні результати Всеукраїнської олімпіади з математики 2018 року Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника для професійної орієнтації вступників на базі повної загальної середньої освіти.

Прізвище Ім’я По батькові Школа Дист. тур Очний тур Всі бали Залі-кові Місце
Кузів Василина Дмитрівна Бурштинська гімназія 23 19 60 30 83 49 II
Хомей Денис Іванович Долинський природничо-математичний ліцей 23 19 41 30 64 49 III
Булат Лілія Романівна Івано-Франківський академічний ліцей-інтернат Івано-Франківської обласної ради 31 19 42 30 73 49 II
Угринчук Богдана Ігорівна Сопівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 46 20 45 30 91 50 I
Федорів Юліана Богданівна Підгаєцька гімназія імені Маркіяна Паславського 23 19 43 30 66 49 III
Ляшкевич Андрій Володимирович Снятинська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів 38 20 60 30 98 50 I

Всі учасники у другому турі здобули не менш, ніж 27 залікових балів, і будуть нагороджені дипломами та отримають сертифікати про право на 20 додаткових балів до оцінки сертифіката ЗНО з математики при вступі у Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника у 2018 році на ті спеціальності, на які одним із конкурсних предметів є математика, за умови, що ця спеціальність входить до Додатку 7 до Правил прийому ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (Додаток 7 можна переглянути за посиланням). Спеціальності “Математика”, “Статистика”, “Середня освіта (математика)” і “Середня освіта (інформатика)” з факультету математики та інформатики містяться у додатку 7 і одним з конкурсних предметів мають математику. Призери, що здобули І і ІІ місця, крім того, будуть нагороджені призами від спонсорів. Про час і місце нагородження ми повідомимо додатково. Всіх учасників олімпіади ми будемо раді бачити нашими студентами.

До зустрічі!