Науковий пікнік

У рамках наукового пікніка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся науковий пікнік факультету математики та інформатики.

Кафедра диференціальних рівнянь і прикладної математики представила математичну вікторину і візуалізацію математичних функцій засобами прикладних програм. Кафедра алгебри та геометрії і кафедра математичного і функціонального аналізу запропонували цікаві логічні задачі та поробки з орігамі. Кафедра інформатики провела захоплюючий мобільний інтернет-квест. Кафедра інформаційних технологій представила демонстрацію електронних пристроїв, які розроблені студентами спеціальності “Програмна інженерія”, зокрема 3D-принтер, робот-павук, дрон та інше. Також студенти цієї спеціальності проводили демонстрації власних напрацювань по реалізації проектів, які були презентовані на std::hackathon.