Викладачі факультету у 2018 році підготували призерів олімпіад, турнірів та конкурсів

Викладачі факультету математики та інформатики у 2018 році підготували ряд призерів олімпіад, турнірів та конкурсів з математики та програмування.

Диплом III ступеня III (Всеукраїнського) етапу конкурсу-захисту наукових робіт МАН отримав учень 10 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею Мирослав Тринога, тема роботи «Лінійні рекурентні співвідношення нескінченного порядку», науковий керівник – доцент кафедри диференціальних рівнянь і прикладної математики Казмерчук Анатолій Іванович.

Диплом III ступеня III (Всеукраїнського) етапу конкурсу-захисту наукових робіт МАН отримав учень 11 класу Івано-Франківської гімназії № 1 Мар’ян Дубей, тема роботи «Створення веб-сайту для online-трансляції навчальних матеріалів», науковий керівник – завідувач лабораторіями обчислювального центру, старший викладач кафедри інформаційних технологій Козич Олег Васильович.

Диплом III ступеня IV (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики отримав учень 9 класу Долинського природничо-математичного ліцею Михайло Чудик. На контрольно-тренувальних зборах його готували доцент кафедри математичного і функціонального аналізу Федак Іван Васильович, доцент кафедри диференціальних рівнянь і прикладної математики Казмерчук Анатолій Іванович і викладач математики обласного фізико-технічного ліцею-інтернату Богдан Ярославович Шарманський.

Диплом III ступеня Всеукраїнського турніру юних математиків ім. М. Й. Ядренка отримала команда Надвірнянського ліцею, науковий керівник – доцент кафедри математичного і функціонального аналізу Федак Іван Васильович.

Диплом III ступеня Всеукраїнського турніру юних математиків ім. М. Й. Ядренка отримала команда Івано-Франківського природничо-математичного ліцею, науковий керівник – доцент кафедри диференціальних рівнянь і прикладної математики Казмерчук Анатолій Іванович.

Студентка групи М-41 Богдана Саміляк взяла участь у підсумковій конференції II етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, науковий керівник – доцент кафедри математичного і функціонального аналізу Федак Іван Васильович.

Команда факультету у складі студентів групи ПІ-3 Максима Кура і Назара Сав’яка (науковий керівник команди – доцент кафедри інформаційних технологій Козленко Микола Іванович) стала переможцем ІІ етапу XV Всеукраїнської олімпіади «Програмування мікропрограмних автоматів та мікроконтролерних систем» серед студентів закладів вищої освіти. У загальному заліку команда нашого факультету посіла 2-е призове місце.