Тематичний семінар “Основні принципи та засади діяльності органів державної статистики”

З метою ознайомлення студентів факультету математики та інформатики з діяльністю органів державної статистики, процесами статистичного виробництва, способами поширення статистичної інформації Головне управління статистики 12 листопада 2018 року в 306 аудиторії проведе тематичний семінар “Основні принципи та засади діяльності органів державної статистики”.

Під час семінару представники Головного управління статистики ознайомлять слухачів із напрямами діяльності органів державної статистики, їх структурою, порядком формування та аналізу статистичних даних, джерелами їх отримання та використання. Окремим питанням буде розглядатися тематика, періодичність підготовки та терміни оприлюднення статистичних публікацій, роль веб-сайту Головного управління статистики у поширенні статистичної інформації.

Запрошуються студенти 3-4 курсів всіх спеціальностей факультету, а також викладачі.