Спартакіада працівників університету (волейбол) 2019

22-23 січня 2019 року в рамках університетської спартакіади працівників відбувся чемпіонат з волейболу. У змаганнях брали участь команди шести підрозділів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Команда факультету математики та інформатики  у напруженій боротьбі виборола перше місце. Кращим гравцем чемпіонату став доцент кафедри диференціальних рівнянь і прикладної математики Віктор Мазуренко.

Наші вітання з перемогою команді у складі капітана Григорія Кашуби, Віктора Мазуренка, Владислава Сарабая, Івана Савки, Івана Івасюка, Ольги Грибель, Анатолія Казмерчука.

У поточному рейтингу спартакіади працівників університету після трьох видів спортивних змагань факультет математики та інформатики займає перше місце (43 залікових очка).

Бажаємо перемог і успішного виступу команді факультету математики та інформатики у змаганнях з футболу і шахів, та запрошуємо всіх бажаючих підтримати  нашу команду.