Розв’язання задач III етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

20 січня 2019 року відбувся III етап Всеукраїнської олімпіади з математики для учнів закладів середньої освіти Івано-Франківської області. Експертом-консультантом на олімпіаді був доцент кафедри математичного і функціонального аналізу нашого факультету Іван Васильович Федак, до складу членів журі входили викладачі нашого університету Анатолій Іванович Казмерчук, Тарас Васильович Василишин, Тарас Петрович Гой, Наталія Володимирівна Кульчицька, Олександр Володимирович Махней, Михайло Михайлович Осипчук, Сергій Володимирович Шарин, Оксана Василівна Лабачук, викладачі Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу, викладачі коледжів, ліцеїв, гімназій і шкіл Івано-Франківщини. З підсумковими протоколами можна ознайомитись на сайті Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за посиланням. Пропонуємо ознайомитись з розв’язаннями задач олімпіади, запропонованими експертом-консультантом. Авторські розв’язання задач олімпіади всіх рівнів можна знайти на сайті Київських математичних олімпіад за посиланням.

Розв’язання задач олімпіади

Вітаємо призерів олімпіади і запрошуємо всіх учасників олімпіади з математики вступати на факультет математики та інформатики Прикарпатського університету!