Як ми вже повідомляли раніше, у суботу 23 березня 2019 року на базі факультету математики та інформатики ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 57) буде проводитися ІІ відкрита Івано-Франківська обласна олімпіада з математики для учнів 5 – 8 класів.

Бажаючим взяти участь в олімпіаді необхідно попередньо зареєструватися, заповнивши наступну реєстраційну форму. Електронна реєстрація учасників олімпіади триватиме на нашому сайті з 5 по 21 березня.

Такою реєстрацією учні дають згоду на оприлюднення на сайті факультету наступної інформації про себе: прізвище, ім’я та по батькові; клас та заклад освіти, в якому вони навчаються; результати їхнього виступу на олімпіаді.

Збір учасників олімпіади – 23 березня з 9.00 до 9.50
в ауд. 316 факультету математики та інформатики (третій поверх адміністративного корпусу університету). З собою мати ручки та чисті зошити в клітинку до 12 аркушів.

Початок олімпіади о 10.00. Завершення – о 13.00.

Просимо Вас довести інформацію про олімпіаду до всіх зацікавлених осіб.