Підведення підсумків студентської звітної наукової конференції

Попри похмуру погоду ранок четверга 11.04.2019 р. на факультеті математики та інформатики розпочався яскраво та радісно, адже сьогодні відбулася зустріч керівництва факультету зі студентами-учасниками звітної наукової конференції за 2018 рік.

Під час цієї зустрічі студенти були нагороджені пам’ятними грамотами за активну участь у науково-дослідній роботі. Для бажаючих дізнатися більше про звітну конференцію зазначимо, що студентська частина даної конференції відбулася 21 березня цього року та була розподілена кілька підсекцій, а саме:

• Підсекція математичного аналізу;
  • Підсекція методики навчання математики;
  • Підсекція методики навчання інформатики;
  • Підсекція інформаційних технологій;
  • Підсекція алгебри та геометрії;
  • Підсекція диференціальних рівнянь і прикладної математики;
  • Підсекція комп’ютерних наук.

За змістовний виступ на студентській звітній науковій конференції грамотами нагороджені: Ігор Гриник та Назар Чумбей (група ПІ-4), Ольга Грибель та Андрій Гладкий (група СОМ(М)-5), Надія Ікавець та Валентин Николайчук (група СОМ(І)-5).

За результатами роботи конференції рекомендовані до друку у збірнику наукових праць «Еврика-ХІХ»  тези студентів:  Марія Винничук та Олег Риснюк (група ПІ-4), Наталія Базів та Віра Козінчук (група СОМ(М)-5), Артур Марцінковський (група КНМ-5), Юлія Халус та Христина Херманюк (група СОМ(І)-5).

Варто зазначити, що теми доповідей щодо наукових досліджень варіювалися та були пов’язані з різноманітними проблемами галузей  науки та техніки, що позитивно позначилося на їхній якості та актуальності.