Відкритий методичний семінар для вчителів математики Калуського району

28 жовтня кафедра математики та інформатики і методики навчання організувала відкритий методичний семінар для вчителів математики Калуського району. Семінар підготувала і провела Юліана Черняхівська, магістрантка 2-го року навчання спеціальності “Средня освіта (Інформатика)” (денна форма навчання) та “Середня освіта (Математика)” (заочна форма навчання) під керівництвом наукових наставників к.п.н., доц. Наталії Кульчицької та к.т.н., доц. Олесі Власій. На семінарі були представлені результати інтегрованого магістерського дослідження з математики та інформатики. Вчителі не тільки ознайомилися із сучасними цифровими можливостями організації роботи в класі та вдома, але й набули практичних навичок роботи в системі динамічної математики. З отриманої рефлексії було виявлено, що учасники семінару високо оцінили фаховий рівень проведення заходу, що дана тематика є затребуваною в сучасному навчальному закладі та викликає значний інтерес у сучасного вчителя. Результатом семінару стало формування нових напрямків співпраці – відкритих занять для учнів, розробки факультативних курсів і т.п.