ІІІ відкрита обласна олімпіада з математики для учнів 5 – 8 класів: реєстрація учасників

Під егідою Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника буде проведена ІІІ відкрита обласна олімпіада з метематики для учнів 5 – 8 класів. Попередня дата: субота 28 березня 2020 року. У зв’язку з запровадженням карантину дату проведення олімпіади буде перенесено. Нову дату буде оприлюднено пізніше.

Проведення олімпіади планується за такими двома адресами:
1) м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 57, факультет математики та інформатики;
2) м. Коломия, вул. Драгоманова, 1, Коломийський ліцей №9 (для учнів навчальних закладів Коломиї та прилеглих до неї районів і ОТГ).

Електронна реєстрація всіх бажаючих взяти участь в олімпіаді триває з 2 березня.  Зареєструватися можна ТУТ. При реєстрації обов’язково має бути вказана повна офіційна назва Вашого навчального закладу.

Для участі в олімпіаді Вам потрібно буде мати з собою чистий зошит у клітинку до 12 аркушів. Детальніша інформація про олімпіаду буде опублікована нами 25 березня.

З матеріалами І та ІІ таких олімпіад можна ознайомитися на нашому сайті за посиланням. Там Ви знайдете й багато інших матеріалів олімпіад та турнірів юних математиків.