З 26 лютого по 1 березня 2020 року у смт. Ворохта проходила 11-та Всеукраїнська наукова конференція «Сучасні проблеми теорії ймовірностей та математичного аналізу», організована Івано-Франківським математичним товариством, Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Інститутом математики НАН України. Для участі в конференції зареєструвалися та подали тези доповідей 94 науковці з різних міст України та Республіки Польща.

На двох секціях  математичного аналізу та  теорії ймовірностей було заслухано більше 50 повідомлень доповідачів з Києва, Львова, Донецька, Луцька, Тернополя, Чернівців, Івано-Франківська, Дрогобича, Житомира, Харкова, а також з Ченстохови та Жешува (Республіка Польща).