ІІІ відкрита обласна олімпіада з математики для учнів 5 – 8 класів: реєстрація учасників

Під егідою Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника буде проведена ІІІ відкрита обласна олімпіада з метематики для учнів 5 – 8 класів.

Електронна реєстрація всіх бажаючих взяти участь в олімпіаді продовжується до 7 квітня.  Зареєструватися можна ТУТ. При реєстрації обов’язково має бути вказана повна офіційна назва Вашого навчального закладу.

Швидше за все олімпіада буде проведена в режимі онлайн тільки для зареєстрованих учасників. Деталі проведення олімпіади буде оприлюднено 8 квітня.

З матеріалами І та ІІ таких олімпіад можна ознайомитися на нашому сайті за посиланням. Там Ви знайдете й багато інших матеріалів олімпіад та турнірів юних математиків.