ІІІ відкрита обласна олімпіада з математики для учнів 5 – 8 класів: інформаційне повідомлення

ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА

ФАКУЛЬТЕТ МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

З метою популяризації математики у суботу 28 березня 2020 року під егідою Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника мала відбутися ІІІ відкрита Івано-Франківська обласна олімпіада з математики для учнів 5 – 8 класів.

У зв’язку з введенням карантину на сайті https://mif.pnu.edu.ua/ була продовжена реєстрація учасників до 7 квітня включно, а дата проведення олімпіади перенесена на 10 квітня.

Змінилася і форма проведення олімпіади. Вона пройде у режимі онлайн.

У п’ятницю 10 квітня о 10.00 на вказаному сайті будуть виставлені одним файлом завдання олімпіади для всіх класів від п’ятого до восьмого.

Крім того, зареєстровані учасники отримають файл із завданнями та правилами оформлення робіт на ту електронну адресу, з якої була проведена їхня реєстрація. Якщо таку реєстрацію зроблено не з електронної адреси учня, то просимо тих, хто реєстрував, довести до дітей отримане повідомлення.

Зареєстровані учні матимуть 3 години часу для розв’язування шести задач зі свого класу. Після цього вони не пізніше 13.30 повинні відправити файл з відповідями на електронну адресу голови журі олімпіади Федака І.В. fedakivan58@i.ua з дотриманням таких вимог:

Тема – ІІІ відкрита олімпіада

Назва файлу – Прізвище Ім’я, клас (вказати свої Прізвище Ім’я, клас без уточнень а, б тощо)

Формат файлу –  doc або  docx

Вміст файлу – фотографії розв’язків завдань олімпіади у порядку задач від 1 до 6: зверху сторінки записується номер задачі, під ним вставляється одна чи максимум дві придатні для перегляду фотографії з її розв’язанням (на одній фотографії може бути розв’язання лише однієї задачі чи її частини); кожна наступна задача починається з нової сторінки; якщо задача не розв’язувалася учнем, то відповідну сторінку з номером задачі включати у файл, а під номером написати текст «Розв’язання задачі відсутнє».

Користуватися калькуляторами та сторонніми засобами інформації заборонено. Прохання до родичів, друзів та учителів не ставати «співавторами» розв’язань.

Оргкомітет олімпіади.

Інформаційне повідомлення (PDF)