Вчена рада факультету математики та інформатики

5.05.2020 відбулось чергове засідання Вченої ради факультету математики та інформатики. На цей раз – у новому форматі, зокрема, в дистанційному режимі на платформі Cisco Webex Meetings.

Порядок денний:

1. Про активізацію роботи кафедр над висвітленням роботи факультету
    на сайті факультету та в соціальних мережах.
  2. Про стан та перспективи працевлаштування випускників.
  3. Про організацію виховного процесу в академгрупах факультету.
  4. Різне.

Кожне винесене поточне питання члени ради розглядали з поглядом у майбутнє: як, не втрачаючи всього напрацьованого дотепер, розвиватись далі, не просто крокуючи в ногу з часом, а й з перспективним прогнозуванням. Значну увагу приділено продовженню і  вдосконаленню роботи за міжнародною програмою подвійних дипломів для наших магістрантів. В умовах дистанційного навчання факультет у травні організовує День відкритих дверей для зустрічі з усіма, хто цікавиться нашими спеціальностями, міжнародними зв’язками, науковим та навчальним фаховим рівнем, можливостями доброго працевлаштування. Планується організація чергової зустрічі випускників факультету різних років, наразі теж дистанційно. Обговорювались питання щодо організації високоякісного проведення екзаменаційної сесії студентів та державного контролю знань випускників бакалаврату в нових умовах з якнайширшим використанням сучасних комп’ютерних технологій. Робота продовжується.