День відкритих дверей Факультету математики та інформатики Online

29 травня 2020 року на факультеті математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника було проведено День відкритих дверей Online (за допомогою хмарної платформи Cisco Webex Meetings). Модерував зустріч декан факультету.

Абітурієнтам було представлено відеоролики студентів-магістрантів, у яких вони розповіли про переваги навчання на факультеті математики та інформатики та можливості впроваджених у нас міжнародних програм подвійних дипломів.

На зустрічі виступили проректор університету, завідувачі всіх шести кафедр факультету, які представили відеоролики про діяльність кафедр. Крім того, абітурієнти ознайомились з особливостями вступної кампанії 2020 року, про що їм розповів заступник відповідального секретаря Приймальної комісії університету, та отримали відповіді на всі питання, які їх цікавили.

Дякуємо всім абітурієнтам за зустріч Online. Чекаємо на очну зустріч з Вами у ролі студентів нашого факультету.