Відповіді та критерії оцінювання завдань олімпіади 5 – 11 класів

Шановні учасники олімпіади!

Нам вперше довелося проводити онлайн-олімпіаду з такою великою кількістю учасників, як і багатьом з Вас брати участь у такому заході. Тому ми вдячні всім, хто з розумінням віднісся до проблем, пов’язаних з доступом до сайту для отримання паролю. Хоч знайшлися і “доброзичливці”, які надіслали образливі листи організаторам олімпіади. Але не для них планувався цей захід.

Наша мета полягала у зацікавленні учнів олімпіадними задачами.

У значній мірі вона була досягнута, бо для участі в олімпіаді зареєструвалися майже 1200 учнів, включаючи і 66 бажаючих з восьми інших областей України та міста Києва. Понад половину з них попри всі проблеми надіслали розв’язання задач. Жаль тільки, що не всі дотрималися вимог щодо оформлення, і у нас виникла проблема збереження висланих ними файлів. Тому перевіреними будуть лише ті роботи, назви файлів яких містять інформацію про клас і прізвище та ім’я учасника олімпіади, не були надіслані окремими фотографіями і були безпосередньо прикріплені до надісланого листа. Щодо інших учнів, прізвища яких не будуть розміщені у протоколах перевірки, то вони також витратили свій час недаремно. Їхні роботи можуть бути перевірені учителями математики тих закладів освіти, в яких вони навчаються. Ми дуже просимо вчителів проаналізувати з учнями їхні недоліки, якщо такі будуть, скориставшись поданими тут відповідями та критеріями оцінювання.

Критерії оцінювання

Відповіді до задач відкритої олімпіади з математики 2021 р.