Результати Другого відкритого чемпіонату міста Івано-Франківська з судоку

13 березня 2021  відбувся Другий відкритий чемпіонат міста Івано-Франківська з судоку. Оргкомітет чемпіонату очолив доцент кафедри диференціальних рівнянь і прикладної математики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Анатолій Іванович Казмерчук. У чемпіонаті взяли участь 29 учасників, серед  яких  21 учень середніх навчальних закладів міста Івано-Франківська. Учасникам було запропоновано впродовж  105 хвилин розв’язати  4 завдання, серед яких два класичних судоку та  два калкудоку (ознайомитись із завданнями і відповідями можна тут). У категорії Юніори перше місце вибороли:

1. Василашко Дарина, ФТЛ
  2. Павчак Олег, ФТЛ
  3. Скиданчук Максим, Ліцей ім. Івана Пулюя, вихованець Центру освітніх інновацій Івано-Франківської міської ради
  4. Бублик Анатолій, Ліцей ім. Івана Пулюя, вихованець Центру освітніх інновацій Івано-Франківської міської ради
  5. Кривенко Андрій, ФТЛ
  6. Перчик Андрій, Ліцей №20

У категорії Дорослі перше місце виборола студентка факультету математики та інформатики Приймак Марія.

З повними результатами чемпіонату в категорії Юніори можна ознайомитися тут. З повними результатами чемпіонату в категорії Дорослі можна ознайомитися тут.

Переможці будуть відзначені грамотами і подяками.

Дякуємо всім учасникам за участь у чемпіонаті, вітаємо переможців і запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у наступних інтелектуальних змаганнях  (вже сьогодні стартує шостий чемпіонат факультету – не проґавте).