Результати Шостого відкритого чемпіонату факультету з судоку

Факультет математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника з нагоди святкування Міжнародного дня числа Пі провів Шостий  відкритий чемпіонат факультету з судоку.

Оргкомітет чемпіонату очолив доцент кафедри диференціальних рівнянь і прикладної математики Казмерчук Анатолій Іванович. 14 березня  було запропоновано впродовж  14 днів розв’язати 6 головоломок, серед  яких три класичних судоку,  два калкудоку  та одне оптимізаційне завдання (при підготовці окремих завдань були використані ресурси сайту www.calcudoku.org). Класичні судоку розв’язали всі конурсанти. З іншими завданнями впоралися не всі. А в останньому завданні теоретичний максимум не було знайдено жодним учасником. В цілому завдання виявилися не простими. Напевно цим пояснюється невелика кількість учасників – всього взяли участь 11 конкурсантів.

У категорії Дорослі призерами стали:

1 місце – Савчин Марія, випускниця факультету математики та інформатики

2 місце – Крупей Віталія, III курс факультету математики та інформатики

3 місце –

Федорів Юліана, III курс факультету математики та інформатики,

Панчак Юлія, V курс факультету математики та інформатики

Лугова Світлана, випускниця фізико-математичного факультету

У категорії  Юніори призерами стали:

1 місце – Скиданчук Максим, Ліцей ім. Івана Пулюя, вихованець Центру освітніх інновацій Івано-Франківської міської ради

2 місце – Галюк Олег, Ліцей ім. Миколи Сабата, вихованець Центру освітніх інновацій Івано-Франківської міської ради

3 місце – Цимбалістий Максим, Ліцей ім. Миколи Сабата, вихованець Центру освітніх інновацій Івано-Франківської міської ради

З повними результатами чемпіонату можна ознайомитися тут.

З розв’язками можна ознайомитися тут.

Дякуємо всім учасникам за участь у чемпіонаті, вітаємо переможців і запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у наступних інтелектуальних змаганнях.

Підсумки

Розв’язки